Schokkend zijn de uitkomsten te noemen van een onderzoek na bevraging Katholiek Onderwijs Vlaanderen samen met ouderkoepel VCOV. Ruim 64 procent van de leerlingen in het buitengewoon onderwijs zijn nog steeds meer dan twee uur per dag onderweg. Zo schrijft De Morgen dat ze weten dat bijna de helft (48,5 procent) van de scholen hun eerste leerling al voor 6.30 uur oppikt. Bij negen op de tien (93,8 procent) is dat voor 7 uur het geval. 

De overheid besteedt aan de organisatie van het leerlingenvervoer 70 miljoen euro, zonder de lonen van de busbegeleiders. Een bedrag dat al jaren ongewijzigd blijft, ondanks de toename van het aantal leerlingen in het buitengewoon onderwijs en de stijgende exploitatiekost van de vervoersmaatschappijen. Nochtans kondigde minister van Mobiliteit Lydia Peeters in september al aan dat ze onmiddellijk 1,8 miljoen euro zou vrijmaken om deze situaties op te lossen. Dat geld moest onder meer gaan naar de leerlingen waarvoor er op dat moment geen bussen waren en naar het voorkomen van bijkomende rittijden die er dit schooljaar nog bijgekomen zouden zijn.

“Een bus moet tot veertig leerlingen thuis oppikken. Omdat het aantal scholen met bijzonder onderwijs klein is, komen onze leerlingen uit een gebied dat zich grofweg uitstrekt van Sint-Katelijne-Waver tot Mortsel en alles daartussen. De ritten worden door De Lijn zo efficiënt mogelijk ingedeeld met een speciale applicatie, maar dan nog is onze grootste busronde een enkele rit van 90 kilometer lang, door dorpen en steden in druk verkeer.”

doortastend beleid

De lange reistijden en de onaangepaste omstandigheden zijn al jaren een grote verzuchting volgens Lieven Boeve, directeur-generaal van Katholiek Onderwijs Vlaanderen wat eindelijk een doortastend beleid van de bevoegde ministers vraagt. Ook de manier waarop de bussen worden gevuld, is problematisch. Er wordt enkel gekeken naar reistijden en op- en afstapplaatsen en er wordt geen rekening gehouden met de pedagogische noden van de leerlingen. 

Een toiletbezoek is er onderweg niet bij. Sommige leerlingen moeten een luier dragen omdat de busrit te lang duurt. Eten en drinken mag meestal niet in de bus van de chauffeur. “Andere kinderen kunnen na school hun energie fysiek kwijt, van onze leerlingen wordt verwacht dat ze nog eens twee uur stil blijven zitten”, zegt Tom Vermeulen, teamverantwoordelijke buitengewoon onderwijs bij Katholiek Onderwijs Vlaanderen.

oproep

VCOV en Katholiek Onderwijs Vlaanderen roepen de Vlaamse Regering, en in het bijzonder ministers Lydia Peeters en Ben Weyts, op om samen een structurele oplossing uit te werken. “Vlaanderen kan het mensonwaardige leerlingenvervoer niet langer aanvaarden.”

Lees ook: Aanpak leerlingenvervoer buitengewoon onderwijs

Leerlingenvervoer
Print Friendly, PDF & Email